• Cześć

Cześć, nazywam się Tomasz Sojka, jestem szczęśliwym mężem oraz dumnym tatą ????

W 2013 r. jako pracownik etatowy i student 4-tego semestru prowadziłem sielankowe życie. Mając wtedy 22 lata widziałem swoją przyszłość w ciemnych barwach. Wstydziłem się braku osiągnięć i chciałem coś zrobić ze swoim życiem. W 2014 r. dobry znajomy dał mi do przeczytania książkę „Bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie”, autor T. Harv Eker. Czytając książkę poczułem jakby uderzył we mnie pociąg z pełnym załadunkiem. Oczywiście nic nie bolało, ale zrozumiałem że prowadząc życie i myśląc jak do tej pory nie spełnię nigdy swoich marzeń. Dzięki tej książce moja głowa otworzyła się na to, by nie myśleć tylko o tym, co jest tu i teraz, ale jak mogę tu i teraz zadbać o swoją przyszłość.  Mocno nurtowało mnie wtedy pytanie „Czy jest sposób na zarobienie pieniędzy nie wychodząc z domu ?”. Czułem się nie doceniany w pracy i wiedziałem że stać mnie na więcej niż pracę 5 dni w tygodniu po 10 godzin. Tak mocno chciałem spędzać więcej czasu z bliskimi nie poświęcając tak dużej ilości godzin w pracy że w wolnych chwilach szukałem w internecie nowych możliwości, złotego środka. Chciałem znaleźć jakiś sposób na zarobienie pieniędzy nie wychodząc z domu.

Świetnym sposobem wydawało się prowadzenie sklepu internetowego na zasadzie dropshippingu. No wiesz, klient kupuje u Ciebie Ty zamawiasz u producenta, a on wysyła produkt bezpośrednio do Twojego klienta. CZYŻ NIE PROSTE ? Oczywiście że tak więc nie zwlekając ruszyłem z działalnością. Po pewnym czasie okazało się że nie przemyślałem jednej istotnej kwestii. Faktycznie klientów w sieci jest cała masa jednak znacznie trudniej sprawić aby trafili oni właśnie do Ciebie, a koszty reklamy okazały się bardzo wysokie.

Szukając nowych rozwiązań dotarcia do klienta niskim kosztem trafiłem na nieznany dotąd dla mnie sposób powiązania reklamy online i zarabiania jednocześnie. Ciężko uwierzyć ?! Ja początkowo również byłem sceptycznie nastawiony ale stwierdziłem ze nic nie tracę. Musiałem się reklamować w internecie, a jednocześnie znalazłem sposób na zarobienie pieniędzy. Jak się okazało po pewnym czasie przynosiło mi to znacznie większe dochody niż prowadzenie wyżej wspomnianej działalności. Po 3 miesiącach postanowiłem zamknąć firmę i skupić swą uwagę wyłącznie na zarabianiu online. Dzisiaj moja działalność online mocno się poszerzyła. Działam na rynku kryptowaliut, forex itp.

W dobie XXI wieku widzę niezwykły potencjał w internecie. Moim zdaniem i osób z którymi współpracuję nie znamy lepszego i prostszego sposobu na zarabianie pieniędzy jak właśnie w sieci.