6 Sposobów Jak Polecać RevShare

6 sposobów jak polecać RevShare

Bardzo cieszy mnie fakt, że zastanawiasz się i szukasz możliwości jak polecać RevShare. Zanim przejdę do przykładów które ja stosuję chciałbym abyś zadał sobie jedno podstawowe pytanie. To od niego zależy powodzenie i stopień osiągnięcia sukcesu w zamierzonym celu. Zastanów się nad tym czy prawdziwie i mocno wierzysz w ten biznes ? Czy wierzysz w to, że ludzie mogą dzięki niemu zmienić swoje życie, jak i w to że Ty je odmieniasz ? Jeżeli co do odpowiedzi na powyższe pytania masz wątpliwości to ciężko będzie Ci skutecznie promować ten biznes. Ludzie obserwujący Ciebie od razu to wyczują.

Jeżeli jednak wierzysz w ten biznes całym serduchem, a mimo to obawiasz się że nie zdołasz przekonać ludzi do RevShare, bo przecież nie jesteś sprzedawcą ani handlowcem mam dla Ciebie dobrą wiadomość. NIE MUSISZ NIM BYĆ ! Czemu ? Bo jeżeli w coś bardzo wierzysz to po prostu będziesz tym zarażał ludzi wokół siebie. Dlatego pewność we wszystkim co robisz jest kluczowa.

Sprawdziłem wiele sposobów jak polecać RevShare, lecz w tym artykule podaje tylko te które okazały się skuteczne i przyniosły zamierzone rezultaty.


Przejdźmy więc do konkretów. Jak polecać RevShare ?

ROZMAWIAJ ZE ZNAJOMYMI
Jak polecać RevShare

Rozmowa ze znajomymi – Jak polecać RevShare?

Na początku swojej drogi w zarabianiu online nie chciałem polecać, rekrutować itd. lecz okazało się że robiłem to zupełnie nieświadomie. Tak bardzo cieszyłem się z naliczeń które generowały mi moje AdPacki że chciałem się tym podzielić z wszystkimi wokół. Długo nie musiałem czekać aż osoby z mojego otoczenia same zainteresowały się tym sposobem zarobku i przyłączyły się do mojego zespołu. Jeżeli więc “jara” Cię ten biznes to mów o nim i pokazuj swoje naliczenia. Bardzo ważne abyś nie proponował a już na pewno nie namawiał nikogo do tego zajęcia, poczekaj aż sami o to spytają.

FACEBOOK
Jak polecać RevShare

Social Media – Jak polecać RevShare?

Świetnym sposobem do promocji RevShare jest właśnie FaceBook. Możesz tam umieszczać posty na swojej prywatnej tablicy z naliczeniami, wypłatami itd. To tylko kwestia czasu aż osoby zaczną zadawać widząć te posty. Ważnie abyś nie zasypał swoich znajomych samymi postami dotyczącymi biznesu, ponieważ szybko przestaną Cię obserwować. Niech znajdą się tam informacje dotyczące Twojego życia osobistego np. jakaś wycieczka, to co robisz w wolnym czasie, z pracy, czas spędzony z rodziną lub znajomymi itd. Jeżeli do tej pory nie byłeś aktywny na FB umieszczaj na samym początku max 3 posty w tygodniu i z biegiem czasu zagęszczaj częstotliwość postów. Pamiętaj aby zawsze trzymać się zasady 30% biznes 70% lifestyle.

STRONA WWW / BLOG

Strona www – Jak polecać RevShare?

Korzyści płynące z posiadania własnej strony są nieocenione. W takim miejscu możesz umieścić wszystkie treści związane z biznesem który dzisiaj prowadzisz i odsyłać do niego zainteresowane osoby. Wystarczy raz wprowadzić treść, która jest dostępna dla każdego 24h na dobę przez 365 dni w roku, co więcej od tej pory sama pracuje za Ciebie.

Posiadanie profesjonalnej strony www wiąże się z kosztami (zakup strony od 300zł -1200zł + roczne koszty utrzymania ~200zł), spróbuję jednak utwierdzić Cię w przekonaniu, że warto ją mieć, gdyż posiadanie takiej strony otwiera przed Tobą mnóstwo możliwości. Zobrazują to pozostałe przykłady podane poniżej. Jeżeli jednak nie chcesz generować sobie dodatkowych kosztów możesz stworzyć darmową stronę na wix.pl. Pamiętaj jednak, że nie będzie to profesjonalne narzędzie i w znacznie uboższej wersji.

SEO STRONY WWW
Jak polecać RevShare

SEO – Jak polecać RevShare?

Pisanie wartościowych artykułów na swojej stronie www i pozycjonowanie ich w Google również przyczynia się do zwiększenia ilości osób współpracujących z Tobą. Ta metoda jednak wymaga sporej wiedzy z zakresu SEO.

INNY REVSHARE
Jak polecać RevShare

Inne RevShary – Jak polecać RevShare?

Jeżeli jesteś użytkownikiem co najmniej dwóch firm RevShare to możesz na wzajem je reklamować. Osobiście uważam, że nie ma sensu reklamować gołego reflinku. Jest to mało skutecznie, gdyż większość osób to robi i reklamy te niczym się od siebie nie różnią. Wyróżnij się w jakiś sposób np. własną stroną www.

 FORA TEMATYCZNE
Jak polecać RevShare

Fora – Jak polecać RevShare ?

Umieszczenie wpisów na forach tematycznych związanych z np. zarabianiem online, rozwojem osobistym, pracą w domu sprawia, że trafiasz bezpośrednio do osób zainteresowanych odpowiednim zagadnieniem, tematem. Warto więc w takim miejscu wstawić link do swojej strony. Pamiętaj jednak by pokrótce opisać biznes, tak by wzbudzić zainteresowanie czytelnika, a co za tym idzie by kliknął on w Twój link i trafił na Twoją stronę. Wstawianie samego linku do strony z pewnością spowoduje, że dostaniesz bana i Twoje konto na forum zostanie zawieszone. Pamiętaj że raz wstawiony post z Twoim linkiem generuje Ci ciągły ruch nowych osób na stronie.


Podsumowanie – Jak polecać RevShare ?

Podałem tutaj kilka przykładów skutecznych metod jak polecać RevShare. Mocno skup się na max dwóch z nich i rozwijaj je konsekwentnie. Metody opisane w tym artykule możesz wykorzystać od zaraz. Jestem pewien że w krótkim czasie przyniosą one oczekiwane efekty.