Ile Można Zarobić W RevShare ?

Ile można zarobić w RevShare?

Jeżeli zastanawiasz się ile można zarobić w RevShare to powiem Ci, że nie ma dokładnej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia i stopnia zaangażowania każdej aktywnie działającej osoby. Wiele osób zarabia tam bardzo duże pieniądze i nie mówię tu o kilkunastu tysiącach złotych miesięcznie. Jest pięć możliwości zarobku w RevShare i w tym artykule chciałbym opisać Ci je pokrótce, tak byś miał obraz potencjału jaki drzemie w RevShare. Chciałbym skupić się tylko na tym ile mniej więcej można zarobić a nie na opisywaniu w jaki sposób działa każda z możliwości.


5 możliwości zarobku oraz to ile można zarobić w RevShare ?

 

1. Klikanie reklam “cash links”

Większość programów RevShare posiada możliwość klikania płatnych reklam. Za obejrzenie takiej reklamy otrzymujemy od $0,001 do $0,02. Ilość reklam jaka się pojawia jest uwarunkowana od tego ile reklamodawców ją zakupi. Czasem w ciągu dnia można zarobić nawet $1. Nie jest to dużo dlatego nie traktował bym tej formy uzyskiwania dochodów jako zarabiania, tylko dorabiania do innych możliwości które posiadają programy RevShare, a które opisuje poniżej.

 

2. Zakup AdPacków

Ile można zarobić w RevShare

AdPack – Ile można zarobić w RevShare?

Ile można zarobić w RevShare kupując AdPacki ? To zależy od kwoty jaką zaangażujesz w dany projekt. Jeżeli przykładowo po 4-5 miesiącach Twój zwrot z depozytu pieniędzy wynosi 100% to prosta kalkulacja daje Ci dokładny wynik. Twoje zarobki mogą wynieść kilka tysięcy, kilkanaście a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych w skali roku. To tylko od Ciebie zależy na jaką ilość AdPacków możesz sobie pozwolić. Silną stroną tej możliwości jest fakt ,że czas który trzeba poświęcić na to by zarabiać jest bardzo krótki. Mi osobiście zajmuje to ~10 min. każdego dnia 😀 Kupując AdPacki musisz pamiętać że kupujesz usługę reklamową a możliwość zarobki dzięki niej jest dodatkiem w programie RevShare a nie gwarancją.

 

3. Wykorzystanie kredytów reklamowych z AdPacków

Reklama – Ile można zarobić w RevShare?

AdPack jest to produkt reklamowy i zawiera jakąś ilość wyświetleń naszej reklamy. Głupotą by było nie wykorzystać ich w jakiś skuteczny sposób. To ile możesz na nich zarobić jest uwarunkowane od sposobu ich wykorzystania. Sposobów jest wiele kilka z nich opisuje w artykule “Co reklamować w RevShare ?

 

4. Polecanie

Ile można zarobić w RevShare

Polecanie – Ile można zarobić w RevShare?

Polecając komuś ten model biznesowy i otwierając przed kimś możliwość na generowanie zysków również możesz otrzymywać wynagrodzenie. W zależności od modelu biznesowego danego projektu otrzymujesz od 5-12% za każdy zakup usługi osoby poleconej przez Ciebie. Możliwości są ogromne. Ten sposób na zarobek w biznesie RevShare może stać się dla Ciebie najbardziej dochodowy. Musisz jednak wiedzieć że wymaga on poświęcenia większej ilości czasu i pracy niż w przypadku zakupu samych “paczek”. To jak skutecznie polecać biznes RevShare opisuję w artykule “6 sposobów jak polecać RevShare ?

 

5. Zakup innych usług RevShare

Ile można zarobić w RevShare

Wykorzystaj usługi – Ile można zarobić w RevShare?

Jeżeli prowadzisz firmę lub po prostu masz co zareklamować i chciałbyś zwiększyć ze swojej działalności zyski to skorzystanie z usług RevShare może się bardzo do tego przyczynić. Nie zarabiasz bezpośrednio w programie ale dzięki niemu.


Podsumowanie – Ile można zarobić w RevShare ?

Jak widzisz nie jestem w stanie podać Ci dokładnie ile można zarobić w RevShare. Pamiętaj że możesz wykorzystać jednocześnie wszystkie możliwości programu, polecam Ci właśnie w ten sposób działać. Tylko wtedy jesteś w stanie wykorzystać cały potencjał jaki drzemie w tym biznesie i zarabiać bardzo duże pieniądze. Przeczytaj również artykuł “ryzyko w RevShare