Czy To Koniec Biznesów RevShare ?

Czy to koniec biznesów RevShare?

Na przełomie końca minionego roku i początkiem roku 2017 byliśmy świadkami fali upadających biznesów RevShare. Nawet tak dobrze zapowiadający się biznes, jak TheAdsTeam zaczął z dnia na dzień mieć problemy, co zdziwiło wiele osób z branży. Nic nie wskazywało na to, że tak się to skończy. W dniu, w którym piszę tego posta, TAT wciąż działa, lecz przypomina to bardziej walkę o przetrwanie, a nie prężnie rozwijający się biznes.


Gdzie są ludzie i ich kapitał?

Początek roku to okres dużych wzrostów na BTC (BitCoin), co sprawiło, że w miesiącach luty-kwiecień zainteresowanie bitcoinem (BTC) i altcoinami stale rosło i rośnie do dziś. Poniżej możesz zobaczyć wzrost BTC na przestrzeni 10.2016 – 10.2017 .

Czy to koniec biznesów RevShare ?

Wzrost BTC na przestrzeni 10.2016 – 10.2017

Idea za nią idąca, która mówi, że nie trzeba polecać, aby zarabiać. Ogromny procent wzrostu, nawet o 200-300 procent w ciągu jednej doby, sprawił, że ludzie właśnie tam zaczęli inwestować swój kapitał. Poniższy screen przedstawia wzrost wartości całego rynku kryptowalut na przestrzeni 10.2016 – 10.2017.

Wzrost wartości rynku kryptowalut na przestrzeni 10.2016 – 10.2017

Mam ponad 2 tyś. znajomych na FB działających w branży zarabiania w internecie. To właśnie w tych miesiącach było widać, jak zmieniły się tematy pisanych postów przez te osoby. Screen z nowo zakupionym AdPackiem zastąpiły słupki z giełdy. Również od tamtego czasu nie widziałem postów, gdzie ktoś chwali się tym, ile zarobił w ostatnim miesiącu w biznesie RevShare. Zastąpiły je posty mówiące o tym, ile procent zarobiono na kryptowalutach w ostatni weekend. Wiele osób po prostu przestało być aktywnymi w social mediach (w tym ja :D).

Byłbym ignorantem, jeżeli nie wspomniałbym o jedynym biznesie, jaki znam, który podczas tego szału na kryptowaluty bardzo dobrze sobie radzi. Śmiałbym twierdzić, że rozwija się jeszcze szybciej i prężniej. Jest nim FutureAdPro. To właśnie FAP pokazuje dzisiaj, jak powinno prowadzić się biznes RevShare.


Pozdumowanie – Czy to koniec biznesów RevShare?

Moim zdaniem zależy to od przyszłości kryptowalut, a zawężając, od altcoinów. BTC w mojej subiektywnej opinie zmieni świat na lepsze, ale jest to temat na inny post. Drugim pytaniem jest to, czy ludzie będą chcieli dalej działać w biznesach RevShare. Wielu osobom przyniosło to bardzo dużo korzyści majątkowych, ale niestety większość straciła w tej branży.