Co Reklamować W RevShare ?

Co reklamować w RevShare ?

Co reklamować w RevShare

Jeżeli trafiłeś na ten wpis chciałbym Ci serdecznie pogratulować. Pewnie myślisz dlaczego ? Mianowicie z tego względu, że poszedłeś dalej i zadałeś sobie pytanie “co reklamować w RevShare“. Większość osób nie dostrzega potencjału jaki drzemie w reklamie którą otrzymują kupując paczkę reklamową. Skupiają się tylko na zarobkach z zakupu i “reinwestycji” AdPacków. Posiadając kredyty reklamowe, a nie wykorzystując ich odbieramy sobie możliwość na dodatkowy zarobek. Mam nadzieję że jeszcze bardziej utwierdziłem Cię w przekonaniu, że warto wykorzystać ten potencjał.

Co jeżeli nie posiadasz swojej własnej strony i kompletnie nie masz co reklamować ? W tym artykule chciałbym Ci przedstawić kilka możliwości jak skutecznie wykorzystać kredyty z paczek reklamowych.


Aaaa więc… Co reklamować w RevShare ?

Polecanie innych RevShare

Polecanie innych RevShare – Co reklamować w RevShare ?

Jeżeli jesteś użytkownikiem co najmniej dwóch firm RevShare to możesz na wzajem je reklamować. Osobiście uważam że nie ma sensu reklamować gołego reflinku. Jest to mało skutecznie, gdyż wszyscy to robią i reklamy te niczym się od siebie nie różnią. Wyróżnij się w jakiś sposób np. własną stroną. Możesz taką stworzyć za darmo w wix.pl

Zbieranie Listy Mailingowej

Zbieranie listy mailingowej – Co reklamować w RevShare?

Dzięki autoresponderowi jesteśmy w stanie zebrać dość sporą liczę subskrybentów. Warto zbierać i wydłużać taką listę. W przyszłości masz kontakt z osobami które mogą przyłączyć się do projektu jaki właśnie rozwijasz. Polecam stronę MailChimp.com, w łatwy sposób możemy stworzyć bardzo ładną stronę z formularzem newslettera. W darmowym pakiecie możemy zebrać aż 2000 maili.

Programy Partnerskie

Programy partnerskie – Co reklamować w RevShare ?

Program partnerski jest świetnym pomysłem na to co reklamować w RevShare. Przyłączając się do programu partnerskiego jesteś w stanie sprzedawać produkty innych firm i otrzymywać za takie transakcje prowizję. Poniżej podaję kilka firm przeze mnie sprawdzonych. Rejestracja jest darmowa. (kolejność przypadkowa)

StrefaKursow.pl – w swojej ofercie mają mnóstwo ciekawych i wartościowych video szkoleń. Sam jestem stałym klientem tego sklepu jak i również szczęśliwym partnerem biznesowym.

ZloteMysli.pl –  to największe w Polsce wydawnictwo ebooków, książek i audiobooków z szeroko pojętego samorozwoju.

Pożyczki – jest wiele firm które posiadają w swojej ofercie program partnerski dzięki któremu możesz otrzymać x% wynagrodzenia za udzielenie takiej pożyczki. Nie podaję tutaj żadnej z firm gdyż jest ich w sieci mnóstwo i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Banki – również oferują prowizję za polecenie któregoś z ich produktów. Nie podaję  żadnego konkretnego banku, wiele z nich posiada programy partnerskie. Zobacz czy bank w którym aktualnie masz konto oferuje taką możliwość.

Procesory płatnicze – jeżeli działasz w sieci to zapewne znane są Ci rożne procesory płatnicze. Sprawdź czy Twój portfel ma program partnerski i wykorzystaj to.

BitBay.net – Jeżeli korzystasz z tego portfela BTC możesz rozszerzyć konto klikając w zakładkę “Program Partnerski”. Jak wiemy BTC jest coraz bardziej popularny a Ty możesz otrzymywać prowizję za każdą transakcje osób zarejestrowanych do BitBay z Twojego reflinku.


Co reklamować w RevShare ? – Podsumowanie

W tym artykule podałem tylko kilka przykładów na to jak możesz wykorzystać swoje kredyty reklamowe. Skutecznych sposobów ich wykorzystana jest cała masa. Liczy się Twoja kreatywność.

Czy jest to dużo dodatkowej kasy ?  Jest to uwarunkowane od ilości posiadanych kredytów reklamowych jak i również od celu w jakim chcesz je wykorzystać. Np. zbieranie listy mailingowej na dzień prowadzonej kampanii nie przynosi zysków lecz w późniejszym czasie może przynieść bardzo dużo korzyści. Warto więc zadać sobie pytanie “Co reklamować w RevShare ?” i zacząć działać. W dłuższej perspektywie czasu jest to sporo dodatkowej kasy 😀